O nas

Dlaczego Plan B?
Plan A jest zawsze planem pierwszym, idealnym, pożądanym: przytulny kąt, bliscy obok, pewność zatrudnienia. Pieniądze pozwalają na to, by wieść przyjemne i spokojne  życie. Nie tracimy zbyt dużo czasu na dojazdy między pracą a domem, szef jest znośny, współpracownicy dają się lubić. Nie czujemy potrzeby zmian, bo takie życie jest fajne. Ale.. pewnego dnia firma przechodzi restrukturyzację, nowy szef to totalny gbur i imperator, jest mniej zleceń i w efekcie redukcja etatów. Pada na nas. Jesteśmy oszołomieni, czujemy się przegrani. Ciężko wstać z łóżka. Ale z czegoś trzeba żyć. Przeglądamy oferty pracy ale albo za daleko albo są źle opłacane. I wtedy pojawia się dla nas..
Plan B! Bo tamta, nieco przerysowana, opowieść jest trochę o każdym z nas. Przeważnie chcemy żyć i pracować na miejscu, ale gdy to okazuje się niemożliwe, to lepiej wyjechać dalej ale za godne pieniądze i ze świadomością, że to nie jest na zawsze. Wtedy warto oddać się w ręce tych osób, którym zależy na znalezieniu dla nas ofert korzystnych, tych, którzy przygotują nas do wyjazdu, zadbają o każdy szczegół i nie zapomną o nas jak już wyjedziemy.
Plan B jest dla Ciebie!
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu dołożymy wszelkich starań abyś poczuł satysfakcję z wyjazdu a nie żal za dawnym życiem. Postaramy się aby Plan B był równie ciekawy i fascynujący. Dlatego nie czekaj, aż sprawy wymkną się spod kontroli i zaufaj specjalistom od drugiej (i kolejnej) szansy!

W obecnych czasach dostrzegalny jest problem ze znalezieniem kompetentnych pracowników. Dlatego praca rekrutera jest tak potrzebna. Dzięki takim osobom człowiek nie zostaje sam ze swoją potrzebą i rządzą zmian. Potrafimy wysłuchać, naprowadzić i dzięki naszym odbiorcom polecić odpowiednie miejsce dla Kandydata. Ta praca łączy w sobie zawód doradcy, psychologa, handlowca, mediatora a nawet trenera.

  • Doradca – czasem ludzie nie zdają sobie sprawy ze swojego potencjału a czasem wymagają więcej, niż wskazuje na to ich dotychczasowe doświadczenie czy kompetencje. Pomagamy w napisaniu dobrego CV, skompletowaniu dokumentów
  • Psychologa – wskazujemy, nakierowujemy, często pomagamy podjąć decyzje. W kwestiach spornych wysłuchujemy obu stron (mediator) i szukamy najlepszego wyjścia z sytuacji. Niekiedy rozłąka z rodziną jest ciężko przeżyta mimo całego procesu przygotowania do wyjazdu, więc wysłuchujemy i pomagamy Pracownikowi w dojściu do siebie, nie zostawiamy go na lodzie
  • Handlowiec – niejako sprzedajemy usługę, negocjujemy stawki Pracownikowi, mimo, iż nasza jest z góry określona w umowie i z racji podniesienia stawki pracownikowi nie osiągamy pieniężnych profitów ale niejednokrotnie otrzymujemy coś więcej – zaufanie naszego pracownika i jego polecenia
  • Trener – przygotowujemy do wyjazdu, szkolimy z podstawowych zasad życia w danym kraju, jak również z tego, jak ma się pokazać w nowej pracy, by zachwycić pracodawcę – bo jak wiadomo, wbrew zaprzeczeniom, pierwsze wrażenie robi się tylko raz i należy je zrobić właściwie

To pokrótce przedstawia naszą pracę i z pewnością ukazuje nasze oblicze. Dlatego zaufaj specjalistom, nie odwlekaj swojej przyszłości i skontaktuj się z nami!

FORMULARZ KONTAKTOWY
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e-mail lub wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy w możliwie krótkim czasie.
DANE KONTAKTOWE

Plan B Personal
ul. Chyszowska 43
33-100 Tarnów

NIP: 9930500517
REGON: 382445335
KRAZ:  21379

Skontaktuj się z nami a znajdziemy ofertę perfekcyjnie skrojoną na Twoje potrzeby!

Telefon: +48 509 458 880
E-mail: witaj@planbpersonal.eu

Biuro pośrednictwa pracy w Niemczech
Tylko sprawdzone oferty
Najwyższa jakość usług