Dla pracodawcy
  • Kompleksowa obsługa
  • Redukcja kosztów i oszczędność czasu
  • Wykwalifikowana kadra
  • Weryfikacja kompetencji
  • Kompletowanie dokumentów
  • Gruntowne przygotowanie Pracownika do wyjazdu
  • Indywidualne podejście do Klienta


Plan B Personal świadczy usługi o charakterze kompleksowym, tj. od pozyskania pracowników dla konkretnych pracodawców, zgodnie z ich oczekiwaniami w zakresie kompetencji, doświadczenia oraz umiejętności językowych wymaganych na danym stanowisku pracy, poprzez przygotowanie odpowiednich dokumentów związanych z podjęciem pracy aż do dalszej obsługi zawartych umów.

Wychodzimy z założenia, że każda firma, mając świadomość, że dbamy o naszych pracowników również nas będzie miała za firmę godną zaufania i długofalowej współpracy. Wspomagamy naszych Partnerów na każdym szczeblu, nasza rola nie kończy się tuż po znalezieniu odpowiedniego Pracownika. Najważniejszym, co wymagamy od naszych Partnerów, to szczerość. Jest ona podstawą i budulcem zdrowej relacji biznesowej na każdym szczeblu.

Jako Pracodawca należy zwrócić uwagę przede wszystkim na rentowność przedsiębiorstwa – inwestować w coś, co przynosi zyski i szukać oszczędności w miejscu, gdzie jest to możliwe. Z pewnością nie możemy zapominać, że błędna decyzja odnośnie zatrudnionej osoby to przede wszystkim koszt dla pracodawcy. Dlatego, by niepotrzebnie generować wydatki, poszukanie odpowiedniego Kandydata warto oddać w ręce osób, które się w tym specjalizują i zajmują się tym na co dzień. Firmom, które dysponują odpowiednią kadrą i instrumentami, które zagwarantują Państwu sukcesywne i bezproblemowe rozwijanie się biznesu.

Zapraszamy do kontaktu z nami celem przedstawienia możliwości i konkretnej oferty.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e-mail lub wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy w możliwie krótkim czasie.
DANE KONTAKTOWE

Plan B Personal
ul. Chyszowska 43
33-100 Tarnów

NIP: 9930500517
REGON: 382445335
KRAZ:  21379

Skontaktuj się z nami a znajdziemy ofertę perfekcyjnie skrojoną na Twoje potrzeby!

Telefon: +48 509 458 880
E-mail: witaj@planbpersonal.eu

Biuro pośrednictwa pracy w Niemczech
Tylko sprawdzone oferty
Najwyższa jakość usług